Про чат

Прості відповіді на часті запитання

Що це?
Перед тобою анонімний чат, у якому відсутня реєстрація, де ти можеш поспілкуватися з випадковою людиною протилежної статі.

А що значить “анонімний”?
Співрозмовник не дізнається про тебе нічого крім того, що ти йому скажеш сам.

Як працює фільтр по віку?
Якщо людина протилежної статі обрала хоча б одну вікову категорію, що й ти, то вас з’єднає. Радимо обирати свій вік, та при бажанні, додатково вік людини, з якою теж не проти поспілкуватися.

Що означає кружок вище поля для введення тексту?
Це щось на кшталт індикатора онлайн статусу. Зелений означає, що співрозмовник на лінії, і з ним нормальний зв’язок. Жовтий – співрозмовник нещодавно від’єднався, та можливо це проблеми з інтернетом, є надія на повернення. Сірий же вказує на тривалу відсутність з’єднання (більше хвилини) зі співрозмовником. Скоріш за все, людина закрила вкладку або від’єдналася від інтернету.

Можна якось подивитися попередні переписки?
Ноуп, історія не зберігається на сервері, а лиш на екрані обох співбесідників. Оновлення чи закриття сторінки означає втрату як історії, так і співбесідника.

Втрачено цікавого співрозмовника. Як віднайти?
По-перше: співрозмовник має мати взаємне бажання віднайти тебе. По-друге: домовляйте заздалегідь способи знайтись. Також можна спробувати написати у спільноту Анонімний чат з вказанням дати, години і короткої характеристики.

Чому я довго чекаю на співрозмовника?
Зазвичай хлопців більше (проте буває і навпаки), і при очікуванні співрозмовника виникає черга. Не оптимальним буде рішення оновити сторінку чи іншим чином повторити спробу, адже попереднє місце в черзі втратиться.

З якого міста люди в чаті?
Насправді з багатьох. Переважно це Івано-Франківці, але чимало учасників зі Львова, Києва, Дніпра.

А можна в чаті сидіти з телефону?
Без проблем. Ми з початку намагались зробити сайт адаптивним до різних пристроїв. Більшість сучасних браузерів нормально працює з чатом. Єдина порада: відкривайте його в браузері самостійно, вписавши адресу chat.ziznannya.org