Про чат

Прості відповіді на часті запитання

Що це?
Перед тобою анонімний чат, у якому відсутня реєстрація, де ти можеш поспілкуватися з випадковою людиною протилежної статі.

А що значить «анонімний»?
Співрозмовник не дізнається про тебе нічого крім того, що ти йому скажеш сам.

Що таке Тематичні чати?
Це окрема сторінка на веб версії, де чат працює навпаки: користувачі можуть самі обирати співрозмовника, з ким буде цікаво спілкуватися, серед списку заявок (чатів). У випадку, якщо цікавої пропозиції не знайдеться — можна створити свою.

Що таке Телеграм версія?
Це бот в телеграмі, який повністю синхронізований з веб версією, на якій ти зараз знаходишся. Це означає, що чат може з'єднати користувачів незалежно від того, де вони знаходяться. Окрім того, у телеграм версії є ряд переваг, зокрема голосові повідомлення, стікери, відео тощо, а також є бонуси та преміум режим, які дозволяють не чекати у черзі.

Що таке Преміум?
Це платна функція в Телеграм версії чату, яка дозволяє опинятися на початку черги та чекати з'єднання значно менше, а також обирати з користувачами якої версії чату потрібно з'єднувати. Наприклад, можна вказати, щоб шукались користувачі тільки з телегеграму, якщо є бажання спілкуватися голосовими або відеоповідомленнями.

Як працює фільтр по віку?
Кожен користувач обирає свій вік із запропонованих діапазонів, а також має обрати один або декілька вікових діапазонів потенційного співрозмовника. Користувачів буде з'єднано, коли ці умови будуть перехресно співпадати: твій вік співпаде з віком пошуку потенційного співрозмовника, а вік співрозмовника співпаде з твоїм віком пошуку.

Для чого вибір області?
У веб версії перед кожним пошуком можна вказати свою область. Тоді чат буде з'єднувати з користувачами, які обрали таку ж область. Якщо залишити пункт «будь-яка область», тоді чат з'єднуватиме з тими, хто теж вказав цей пункт. Цей варіант підходить якщо байдуже, з якої області буде співрозмовник, якому, в свою чергу, теж немає різниці.

У телеграм версії після вибору області будуть доступні дві кнопки: звичайний пошук (який працює як пошук без області) та пошук у своїй області, який працює аналогічно, як у веб версії, якщо вказати область.

Що означає кружок вище поля для введення тексту?
Це щось на кшталт індикатора онлайн статусу. Зелений означає, що співрозмовник на лінії, і з ним нормальний зв’язок. Жовтий – співрозмовник нещодавно від’єднався, та можливо це проблеми з інтернетом, є надія на повернення. Синій — співрозмовник знаходиться у чаті через месенджер, і його статус онлайн відстежити немає змоги. Сірий же вказує на тривалу відсутність з’єднання (більше хвилини) зі співрозмовником. Скоріш за все, людина закрила вкладку або від’єдналася від інтернету.

Яка різниця між «Звичайний чат» та «Флірт»?
Деяким користувачам цікаво поспілкуватися на відверті теми, інтимного, пошлого чи сексуального характеру. В той же час іншим це не цікаво. Тому чат віртуально розділяється на дві частини: звичайний, де згадані вище теми забороняються, та, власне, флірт.

Що означає «Вульгарне, 18+» в Тематичних чатах?
Аналогічно як розподіл «Звичайний чат» та «Флірт», в тематичних існує фільтрація відвертих тем. Користувачі, кому ці теми не довподоби, можуть просто їх відфільтрувати.

Можна якось подивитися попередні переписки?
Ноуп, історія не зберігається на сервері, а лиш на екрані обох співбесідників. Оновлення чи закриття сторінки означає втрату як історії, так і співбесідника. У телеграм версії історія, якщо її не видаляти, не зникає, та лишається в самому телеграмі. Її побачити можна просто погортавши чат вище.

Втрачено цікавого співрозмовника. Як віднайти?
По-перше: співрозмовник має мати взаємне бажання віднайти тебе. По-друге: домовляйте заздалегідь способи знайтись. Також можна спробувати написати у спільноту Анонімний чат з вказанням дати, години і короткої характеристики.

Чому я довго чекаю на співрозмовника?
Зазвичай хлопців більше (проте буває і навпаки), і при очікуванні співрозмовника виникає черга. Не оптимальним буде рішення оновити сторінку чи іншим чином повторити спробу, адже попереднє місце в черзі втратиться.

З якого міста люди в чаті?
Насправді з багатьох. Переважно це Івано-Франківці, але чимало учасників зі Львова, Києва, Дніпра.

А можна в чаті сидіти з телефону?
Без проблем. Ми з початку намагались зробити сайт адаптивним до різних пристроїв. Більшість сучасних браузерів нормально працює з чатом. Єдина порада: відкривайте його в браузері самостійно, вписавши адресу chat.ziznannya.org

Також можна користуватися чатом в телеграмі: @AnonChatUABot